!!! NINIEJSZA WIZYTÓWKA JEST ZABLOKOWANA BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REZERWACJI !!! SUBDOMENA DO DZIERŻAWY !!!Hotel ** Bakista w Łebie nad morzem obok portu jachtowego Łeba

Co nowego?

Na tej stronie znajdą Państwo informacje o aktualnych wydarzeniach w Hotelu ** Bakista, w Łebie i okolicy. • Wyjątkowy Sylwester w Hotelu ** Bakista 2008/2009, Łeba
  Przygotowaliśmy dla Państwa trzydniowy pakiet sylwestrowy od 29.12.2008 do 01.01.2009. W tę szczególną noc proponujemy Państwu zabawę, którą poprowadzi DJ. Nie zabraknie atrakcyjnych konkursów, takich jak wybór króla i królowej balu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Czeka na Państwa zabawa do białego rana przy syto zastawionym stole. Serdecznie zapraszamy!

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
  Pełnych zdrowia, radości i pokoju
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz wiele pomyślności i sukcesów
  w nadchodzącym Nowym Roku
  życzy
  Zespół Hotelu Bakista w Łebie

 • Festiwal Pomuchla, Łeba
  Pomuchel, czyli polski dorsz pod częściowo już zapomnianą kaszubską nazwą jest symbolem dawnych i dzisiejszych mieszkańców Łeby. Pod tym hasłem co roku odbywają się festiwale poświęcone tej właśnie rybie. Głównym elementem tegoż festiwalu jest oczywiście wielki konkurs pod znakiem ryby i wszystkiego innego co z morza.
  W poprzedniej IX edycji Festiwalu Pomuchla Hotel ** Bakista zaprezentował się również ze swojej najlepszej strony. Dania przygotowane przez naszego szefa kuchni docenione zostały przez wymagających smakoszy i nagrodzone III miejscem w tymże konkursie.
  W tym roku również zapraszamy na degustację potraw rybnych przygotowanych przez Tawernę naszego hotelu. Festiwal odbędzie się 7-go grudnia w godzinach 16-19 na hali sportowej w Łebie przy ulicy Tysiąclecia 11. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Pascal Brodnicki.

 • Andrzejki 2008 w Hotelu ** Bakista, Łeba
  Andrzejki , które odbędą się 29 listopada w Tawernie Hotelu ** Bakista to magiczny, wyjątkowy wieczór, pełen tajemniczych niespodzianek. Z tą myślą przygotowaliśmy dla Państwa zabawę Andrzejkową. W tym dniu imprezę poprowadzi DJ Gale. Nie zabraknie tradycyjnych wróżb na nadchodzący nowy rok. Wszystkich serdecznie zapraszamy, wstęp wolny .

 • Tour Salon 2008 Targi Turystyczne, Poznań
  W dniach 16-18 października 2008 roku w Poznaniu odbyły się największe XIX z kolei Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2008. Udział wzięło 750 wystawców z 41 krajów.
  Wśród wielu gestorów bazy noclegowej swą ofertę ponownie zaprezentował nasz hotel. Oprócz standardowej oferty usług hotelu, przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze stoisko także oferty specjalne, jak promocyjne weekendy nad morzem oraz pakiety sylwestrowe.
  Nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów, które mogą w przyszłości zaowocować korzystnymi kontraktami i przyczynić się do rozwoju naszego hotelu.

 • Promocja nowego Seata Ibiza w Hotelu ** Bakista, Łeba
  W dniach 16-17 września 2008 roku na terenie Hotelu ** Bakista odbyła się promocja nowego Seata Ibiza w kolorze limonki. We współpracy z Sound of Music - firmą zajmującą się organizacją wszelkiego rodzaju imprez reklamowych, zorganizowane zostały dwa wystawne bankiety w stylu rajskiej plaży.
  Nie zabrakło na nich wykwintnych dań przygotowanych przez kucharzy naszego hotelu.

 • 23 - 24 sierpnia 2008 r.
  XVI Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody
  Miejsce: Łeba - Nowęcin

 • 14 sierpnia 2008 r., godz. 20.00
  Koncert zespołu Goya
  Miejsce: Skwer Rybaka, Łeba

 • 30 lipca - 3 sierpnia 2008 r.
  Allegro.pl Cup 2008 (PDF, 140 KB)
  Miejsce: plaża zachodnia, Łeba
  Organizator: www.allegrocup.pl

 • 25 - 27 lipca 2008 r.
  Odpust św. Jakuba (PDF, 64 KB)
  Miejsce: Łeba

 • 7 - 8 lipca 2008 r.
  X - lecie Księstwa Łeba (PDF, 140 KB)
  Miejsce: Łeba, Park Rybaka
  Organizator: Gmina Miejska Łeba, tel. 059 866 15 13

 • EURO 2008, Transmisje na żywo, w ogrodzie grillowym Hotelu ** Bakista, Łeba
  Tegoroczne mecze Euro 2008 można było oglądać latem na dużym ekranie przy piwku i smacznej przekąsce w naszym ogrodzie grillowym nad portem jachtowym w Łebie. Emisja emocjonujących meczy spotkała się z dużym zainteresowaniem przyjezdnych urlopowiczów, gości hotelowych, jak i miejscowych mieszkańców.

 • Teledysk Bad Boys Blue w Tawernie Hotelu ** Bakista, Łeba
  Urokliwy port jachtowy w Łebie oraz wyjątkowy klimat naszej restauracji został doceniony nie tylko przez żądnych wypoczynku turystów. Piekną Łebę tego sezonu odwiedził również legendarny zespół Bad Boys Blue, by nakręcić swój najnowszy klip do piosenki "Still In Love". W związku z tym, byliśmy bardzo zaszczyceni, iż wybrali właśnie naszą restaurację oraz jej okolicę.
 • Wystawa pt. Stanisław Ignacy Witkiewicz - Witkacy Twórczość Plastyczna, Słupsk
  Wystawa pt. Stanisław Ignacy Witkiewicz - Witkacy Twórczość Plastyczna, Słupsk

 • 8 - 11 maja 2008 r.
  II Międzynarodowy Lęborski Zlot Historyczno-Militarny (PDF, 1,77 MB)
  Miejsce: Poligon 1BOT, Lębork
  Organizator: www.militaria.elebork.edu.pl

 • 1 - 4 maja 2008 r.
  Lęborska Majówka (PDF, 80 KB)
  Miejsce: Park przy Starostwie Powiatowym w Lęborku (skrzyżowanie ul. Armii Krajowej z ul. Mireckiego), Lębork

 • 01 stycznia - 31 grudnia 2008 r.
  Wystawa pt. "Stanisław Ignacy Witkiewicz - Witkacy (1885-1939), Twórczość Plastyczna"
  Miejsce: Słupsk, Zamek Książąt Pomorskich
  Organizator: Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku

Archiwum aktualnosci: 2009 r. | 2008 r. | 2007 r. |


Aktualności: