!!! NINIEJSZA WIZYTÓWKA JEST ZABLOKOWANA BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REZERWACJI !!! SUBDOMENA DO DZIERŻAWY !!!Hotel ** Bakista w Łebie nad morzem obok portu jachtowego Łeba

Nuda zostaje w domu

Dla wszystkich, którym morze i plaża to za mało, proponujemy różnorodne atrakcje w Hotelu, w Łebie i jej okolicach.W Hotelu

 • dla wypoczynku - sauna hotelowa
  Wyposażenie naszej sauny zaprojektowano ergonomicznie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ławy, podgłówki i oparcia wykonano z przyjemnego w dotyku i łatwego do czyszczenia drewna lipowego. Sauna jest duża i przestronna z wygodnym zapleczem wypoczynkowym. Po saunie fińskiej, można się schłodzić w bali kąpielowej.
 • dla dzieci - plac zabaw
  Dobrym miejscem na spędzenie czasu są place zabaw. Jak jednak znalezć taki, na którym dziecko może się bezpiecznie pobawić? Plac zabaw dla dzieci został urządzony z myślą o naszych milusińskich, aby uprzyjemnić im czas. Można tu znalezć piaskownicę, zjeżdżalnię i huśtawki. Jest tu również specjalne miejsce dla opiekunów dzieci, którzy dzięki temu mają na oku swoje pociechy. W naszej restauracji mali poszukiwacze skarbów mogą znalezć wspaniałą skrzynię pełną zabawek przyborów do rysowania.
 • dla żeglarzy - eventy żeglarskie
  Port jest przygotowany do przyjęcia w sezonie ponad 120 jednostek różnych klas, w tym m.in. jachtów motorowych do 24 m długości. Miejsca postojowe umożliwiają korzystanie z przyłączy wody pitnej i energii elektrycznej. Stanowiska zostały zlokalizowane przy trapach pływających pomostów, co jest rozwiązaniem ogólnie przyjętym na świecie, ponieważ zapewnia możliwość ewentualnej przebudowy wyposażenia basenu jachtowego oraz prowadzenia wszelkiego rodzaju prac portowych.
  [więcej]...


W Łebie:


Kameralna Łeba to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu Bałtyku. Miasto w XIII w. było rybacką osadą kaszubską. W latach 1310-1454 znalazło się pod jurysdykcją Krzyżaków, a w 1357 lub 1359 r. gdański komtur nadał osadzie znanej wówczas jako Lebemunde prawa miejskie.
[więcej]...

 • dla zwiedzających
  -
  marina - Port Jachtowy w Łebie jest przygotowany do przyjęcia w sezonie ponad 120 jednostek różnych klas, w tym m.in. jachtów motorowych do 24 m długości. Miejsca postojowe umożliwiają korzystanie z przyłączy wody pitnej i energii elektrycznej. Stanowiska zostały zlokalizowane przy trapach pływających pomostów, co jest rozwiązaniem ogólnie przyjętym na świecie, ponieważ zapewnia możliwość ewentualnej przebudowy wyposażenia basenu jachtowego oraz prowadzenia wszelkiego rodzaju prac portowych.
  - wystawa motyli
  - ptaszarnia
  - zabytki
 • dla dzieci
  - lunapark


W okolicy:


Łeba swoją ugruntowaną od 150 lat renomę kurortu zawdzięcza nie tylko wspaniałym walorom klimatycznym, geograficznym, gdyż tutejsze okolice słyną z unikatowych w skali Europy ruchomych wydm oraz malowniczych i dzikich plaż, ale również jedynej nowoczesnej marinie, którą w sezonie odwiedzają setki jachtów ze Starego Kontynentu, a nawet USA.
- Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
- Karczma u Dargoscha w Klukach


Atrakcje