!!! NINIEJSZA WIZYTÓWKA JEST ZABLOKOWANA BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REZERWACJI !!! SUBDOMENA DO DZIERŻAWY !!!Hotel ** Bakista w Łebie nad morzem obok portu jachtowego Łeba

Port Jachtowy ŁebaNajwiększą inwestycją ostatnich lat w Łebie był nowoczesny port jachtowy "Marina", który jednocześnie jest w stanie obsłużyć 120 jednostek.


Budowę portu na zachodnim brzegu rzeki Łeba rozpoczęto w 1997 roku. Sfinansowano ją z programu Crossborder w ramach funduszu PHARE.W Port Jachtowy w Łebie oferuje zimowanie jednostek pływających, drobny serwis żeglarski (konserwacje, naprawy), ladownaie telefonu i UKF oraz pranie, suszenie, podłączenie do prądu i wody. Istnieje również możliwość umycia i przygotowania do sezonu jachtu.


Na terenie jachtu znajduje się hala remontowa, sklep żeglarski, salka szkoleniowa, plac postojowy, pochylnia slipowa oraz ogólnodostępne toalety i pryszncie.
Cały port jest dozorowany i monitorowany a bosmani są na miejscu przez 24h/dobę.Rozgrywają się tu regaty jachtowe w klasie "Optymist" i "Laser" oraz Windsufingowe Mistrzostwa Polski organizowane przez Łebski Klub Żeglarski.


Szczegółowe informacje o Porcie Jachtowym Łeba, jego infrastrukturze oraz opłatach znajdą Państwo klikając tutaj >>>
Atrakcje