!!! NINIEJSZA WIZYTÓWKA JEST ZABLOKOWANA BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REZERWACJI !!! SUBDOMENA DO DZIERŻAWY !!!Hotel ** Bakista w Łebie nad morzem obok portu jachtowego Łeba

Sport


Łeba jest ojczyzną sportu wodnego. Dzięki doskonałym warunkom, które dostarcza nam Morze Bałtyckie oraz bogata infrastruktura, uprawianie sportów wodnych, takich jak wędkarstwo, żeglarstwo morskie i śródlądowe oraz windsurfing, cieszy się tutaj bardzo dużą popularnością.

Kajaki

Amatorzy sportów wodnych powinni koniecznie wybrać się na wyprawę kajakiem rzeką Łebą, Łupawą lub Słupią. Spływy pomorskimi rzekami wiodą przez przestrzenie łąk i pól, jak i zalesione wąwozy i jary. Liczne bystrza i malownicze meandry pozostawią niezapomniane wrażenia.


Rower

To łatwy i wygodny środek lokomocji, dzięki któremu poznasz najciekawsze zabytki architektury, czy też zobaczysz wyjątkowe krajobrazy. Wybrzeże Słupskie to ponad 200 km wytyczonych i oznakowanych szlaków rowerowych i pieszych, które czekają na turystów uprawiających aktywną turystykę.

Jeździectwo konne

Wszystkich kochających konie zapraszają do siebie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Łeby liczne stadniny koni zajmujące się prowadzeniem rekreacji turystyki konnej, nauką oraz doskonaleniem umiejętności jeździeckich.

Port Jachtowy Łeba

Więcej kliknij tutaj >>>

Nordic Walking

Więcej kliknij tutaj >>>Atrakcje