!!! NINIEJSZA WIZYTÓWKA JEST ZABLOKOWANA BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REZERWACJI !!! SUBDOMENA DO DZIERŻAWY !!!Hotel ** Bakista w Łebie nad morzem obok portu jachtowego Łeba

Jak dojechać?

Autobusem:

W sezonie letnim do Łeby dojedziesz bezpośrednio liniami autobusowymi realizowanymi przez PKS Słupsk z największych polskich miast: Zakopanego, Warszawy, Łodzi, Torunia, Wrocławia, Krakowa.

Poza sezonem letnim bezpośrednie połączenia realizowane są tylko do Słupska, w związku z tym w Słupsku należy przesiąść się na autobus do Łeby.

Aktualny rozkład jazdy autobusów PKS Słupsk znajdziesz tutaj>>>
Pociągiem:

W sezonie letnim do Łeby dojedziesz pociągiem poprzez liczne połączenia kolejowe z większości polskich miast.
Można również dojechać do Lęborka i przesiąść się na szynobus do Łeby.

Poza sezonem należy najpierw dojechać do Lęborka by następnie przesiąść się na autobus (lub bus) do Łeby.

Aktualny rozkład jazdy pociągów znajdziesz tutaj>>>Samochodem:

Do Łeby bez problemu dojedziesz samochodem licznymi drogami krajowymi. Pragnąc dojechać szybko i wygodnie na swój wymarzony wypoczynek powinieneś skorzystać z jednej z proponowanych przez nas tras dojazdowych:

 • z Warszawy:
 • Jadąc z Warszawy kierujemy się drogą krajową nr 7 (kierunek Elbląg, Gdańsk). W Gdańsku wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Lęborku skręcając w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.
 • z Rzeszowa, lub Przemyśla:
 • Jadąc z Rzeszowa kierujemy się drogą krajową nr 9 (kierunek Radom) i dalej drogą krajową nr 7 (kierunek Warszawa) i dalej droga krajową nr 50. Po drodze mijamy: Grójec, Żyrardów, Sochaczew, aż docieramy do Wyszogrodu, gdzie kierujemy się na drogę krajową nr 62 (kierunek Płock, Włocławek). We Włocławku kierujemy się na drogę krajową nr 1 (kierunek Gdańsk). Wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Lęborku skręcając w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.
 • z Augustowa, lub Olsztyna:
 • Jadąc z Augustowa kierujemy się drogą krajową nr 16 (kierunek Olsztyn, Ostróda). Dalej kierujemy się na drogę krajową nr 7 (kierunek Elbląg, Gdańsk). W Gdańsku wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Lęborku skręcając w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.
 • ze Szczecina, lub Słupska:
 • Jadąc ze Szczecina kierujemy się drogą ekspresową nr S7 (kierunek Gdańsk). Z Goleniowa kierujemy się drogą krajową nr 6 mijając Nowogard, Bialogard, Koszalin, Słupsk i Lębork. W Lęborku skręcajamy w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.
 • z Poznania, lub Wrocławia:
 • Jadąc z Wrocławia kierujemy się drogą krajową nr 5 (kierunek Leszno, Poznań). W Poznaniu skręcamy w drogę krajową nr 11 (kierunek Piła, Koszalin). W miejscowości Szczecinek skręcamy w drogę krajową nr 20 (Biały Bór, Słupsk). W Słupsk skręcamy w drogę krajową nr 6 (kierunek Lębork, Gdańsk), w Lęborku skręcając w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.
 • z Łodzi, lub Katowic:
 • Jadąc z Katowic kierujemy się drogę krajową nr 1 (kierunek Łódź, Gdańsk). Mijamy Częstochowę, Łódź, Włocławek, Toruń. Wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Lęborku skręcając w drogę nr 214 prowadzącą do Łeby.

Samolotem:

Najbliszy port lotniczy leżacy ok. 90 km od Łeby to Lech Wałęsa Gdańsk Airport w Rębiechowie. Port połozony jest na obrzeżach Trójmiasta dlatego zalecamy dojazd samochodem.
Na życzenie zapewniamy odbiór z lotniska i przewóz do Łeby własnym środkiem transportu.

Turyści pragnący dojechać z lotniska do Łeby pociągiem (lub autobusem) muszą najpierw korzystając z komunikacji miejskiej w Gdansku dojechać najlepiej do dworca PKP Gdańsk Główny (lub dworca autobusowego) i dalej pociągiem (lub autobusem) przez Lębork do Łeby.Dojazd: